Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.37 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 9 × 22 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | 339577 |
| Origin | Mainland China |
| Style | Pink Wax Pill Earplugs, Anti-noise Sleep, Poor Sound Insulation |
| Earplug Color | Pink |
| Earplug head shape | ball |
| Application range | suitable for a variety of noisy environments and water environments |
| Material | Paraffin and cotton |
| Noise Reduction Rate | 25dB |
| Noise Reduction Rating (NRR) | 32 |
| How to use | ear-attached |
| Function | Waterproof, noise-proof, insect-proof and sand-proof |
| Category | Wax cotton |
Instock
There are no reviews yet.