Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.19 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 8 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Frame Color | MULTI |
| Model Number | 1pc |
| Gender | Girls |
| Lens Width | 18cm |
| Lens Height | 8cm |
| Lenses Material | Glass |
| Lenses Color | MULTI |
| Frame Material | Silicone |
| Item Type | EYEWEAR |
| Sport Type | swim |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.