Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 18 × 22 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Theme | Animals & Nature, Transportation, Fantasy & Sci-Fi, Occupations, Sports, Music |
| Certification | China certified (3C), Europe certified (CE), USA certified (UL), UL, CE, CCC |
| Model Number | TY-103 |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 3-6Y, 6-12y, 14+y |
| Color | Brown, Beige |
| Material | ABS |
| Size | 16.6X15.8X26cm |
Instock
There are no reviews yet.