Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 14 × 16 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | China certified (3C), Europe certified (CE), USA certified (UL), UL, CE, CCC |
| Model Number | TY-001 |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 3-6Y, 6-12y, 14+y |
| Item | ATM Piggy Bank Machien |
| Style | Cartoon |
| Craft | Printing, injection molding |
| Material | Plastic |
| Keypad Material | PVC |
| Product Size | 13*13.5*17cm |
| Card Size | 2.8*2.5cm |
| Box Size | 15*14*19cm |
| Net Weight | 354g |
| Gross Weight | 475g |
| Voltage | 4.5V |
| Power supply mode | Batteries |
| Battery Type | 3pcs AA Batteries (Provide by yourself)) |
| Certificates | CE, CPC, CPSIA, CPSC, CP65, ASTM |
| Function | Time, Alarm Clock, Save Money |
Instock
There are no reviews yet.