Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.26 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 18 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Microfiber Fabric |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Feature | Compressed, Quick-Dry, Machine Washable |
| Type | Beach Towel |
| Technics | Knitted |
| Pattern | PRINTED |
| Pattern Type | Turtle |
| Shape | Rectangle |
| Size | 27.5inch*55.1inch 70cm*140cm |
| Weight | 270g |
| application | Sports, hydrophilic, outdoor, home |
Instock
There are no reviews yet.