Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.144 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 16 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Frame Color | MULTI |
| Model Number | 39105 |
| Gender | MEN |
| Lens Width | 4.5 cm |
| Lens Height | 3 cm |
| Lenses Material | Polycarbonate |
| Lenses Color | WHITE |
| Frame Material | Acetate |
| Brand Name | COPOZZ |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | EYEWEAR |
| Sport Type | swim |
| Note | The anti-fog layer is on the inside of the glasses, please be careful not to wipe the inside or the anti-fog effect will not work. |
Instock
There are no reviews yet.