Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 22 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Frame Color | MULTI |
| Model Number | 128 |
| Gender | MEN |
| Lens Width | 66mm |
| Lens Height | 55mm |
| Lenses Material | Polycarbonate |
| Lenses Color | MULTI |
| Frame Material | Acetate |
| Brand Name | EDOLA |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | EYEWEAR |
| Sport Type | swim, Swim Box |
Instock
There are no reviews yet.