Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Frame Color | MULTI |
| Model Number | Swimming Goggles |
| Gender | MEN |
| Lens Width | 145cm |
| Lens Height | 65cm |
| Lenses Material | Polycarbonate |
| Lenses Color | Clear |
| Frame Material | Silicone |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | EYEWEAR |
| Sport Type | swim |
| Item | Swimming Goggles |
| Color | Black, White.Blue, Pink, Yellow |
| suitabe for | Men and Women |
| Anti-Fog uv Prescription | Swimming Glasses |
| Feature | Swimming Glasses with Earplugs |
Instock
There are no reviews yet.