Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Frame Color | MULTI |
| Model Number | Goggles |
| Gender | Boys |
| Lens Width | 40mm |
| Lens Height | 25mm |
| Lenses Material | Polycarbonate |
| Lenses Color | Clear |
| Frame Material | Silicone |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | EYEWEAR |
| Sport Type | swim |
| Goggles | Swimming |
| swimming goggles | Swimming goggles |
| Water play supplies | swimming accessories |
| Swimming pool | natation |
| Googles swimming | Eyewear |
| Diving glasses | Pool accessories |
| lunette de natation | goggles for swimming |
| Prescription goggles | Prescription swim goggles |
| swim eyewear | diving glasses |
| swimming glasses man | swimming accessories training |
Instock
There are no reviews yet.