Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 20 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | C-3823 |
| Style | Pure Color Swimming Cap |
| Material | Silicone |
| Applicable People | WOMEN |
| Brand Name | COPOZZ |
| Origin | Mainland China |
| Suit for | beach swimming pool |
| Package | one swimming cap with retail bag. |
| Size | Head circumference 53 cm-64 cm |
Instock
There are no reviews yet.