Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.051 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 9 × 4 cm |
| Frame Color | black |
| Model Number | 2889 |
| Gender | MEN |
| Lens Width | 38mm |
| Lens Height | 60mm |
| Lenses Material | Polycarbonate |
| Lenses Color | black |
| Frame Material | Silicone |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | EYEWEAR |
| Sport Type | swim |
Instock
There are no reviews yet.