Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Model Number | FH2603 |
| Applicable People | child |
| Brand Name | DIVE&SAIL |
| Origin | Mainland China |
| Material | EPE foam pearl cotton + twill, 0.25mm environmental pvc |
| Suitable for | 2-6 years old, 14-25kg |
| Weight | about 170 grams |
| Packing | PE packaging |
Instock
There are no reviews yet.