Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Frame Color | MULTI |
| Model Number | MK005 |
| Gender | MEN |
| Lens Width | 8 cm |
| Lens Height | 6 cm |
| Lenses Material | Polycarbonate |
| Lenses Color | MULTI |
| Frame Material | Silicone |
| Brand Name | EnzoDate |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | EYEWEAR |
| Sport Type | swim |
Instock
There are no reviews yet.