Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | 3824 |
| Style | Printed Swimming Cap |
| Material | Silicone |
| Applicable People | MEN |
| Brand Name | COPOZZ |
| Origin | Mainland China |
| Size | Suit for Head circumference 52 cm-62 cm, 25*21.7cm |
| Package | one swimming cap with retail bag |
| Occasion | beach swimming pool snorkeling seaside |
| Version | Bigger than other swimming caps of COPOZZ |
Instock
There are no reviews yet.