Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Frame Color | MULTI |
| Model Number | M621/C507 |
| Gender | MEN |
| Lens Width | 57mm |
| Lens Height | 36mm |
| Lenses Material | Polycarbonate |
| Lenses Color | MULTI |
| Frame Material | Acetate |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | EYEWEAR |
| Sport Type | swim |
| Features | HD. Anti fog. UV400 |
| Sex | Women Men Kids |
| Feature | Anti-fog. waterproof. HD |
| About Kids | Suitable for children over 8 years old |
Instock
There are no reviews yet.