Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | – |
| Material | Silicone |
| Origin | Mainland China |
| Color | Blue, Red, Yellow |
| Feature | Adjustable Hand Webbed |
| Item Type | Swimming Gloves |
| Gender | Adult Child |
| Unit Type | 1 Pair |
| Package Weight | 0.16kg (0.35lb.) |
| Package Size | 20cm x 15cm x 10cm (7.87in x 5.91in x 3.94in) |
| Function 1 | swimming paddles |
| Function 2 | paddle swim |
| Function 3 | swim paddles |
Instock
There are no reviews yet.