Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.41 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 21 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Warning | none |
| Model Number | Coin Eating Savings Bank |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Size | about 8x16x20.5cm |
| Material | ABS |
| Power supply | 2x 1.5V AAA batteries |
| Support | Wholesale/Dropshipping |
Instock
There are no reviews yet.