Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.084 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 13 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Swimming Goggles |
| Lens Width | 55mm |
| Lens Height | 40mm |
| Lenses Color | MULTI |
| Frame Material | Silicone |
| Brand Name | JINSHANGJINMEI |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | EYEWEAR |
| Sport Type | swim |
Instock
There are no reviews yet.