Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.045 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 5 × 5 cm |
| Frame Color | MULTI |
| Model Number | 2867 |
| Gender | Boys |
| Lens Width | 40mm |
| Lens Height | 25mm |
| Lenses Material | Polycarbonate |
| Lenses Color | Clear |
| Frame Material | Silicone |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | EYEWEAR |
| Sport Type | swim |
Instock
There are no reviews yet.