Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.053 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 7 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Frame Color | MULTI |
| Lens Width | 51mm |
| Lens Height | 38mm |
| Model Number | 10560 |
| Gender | MEN, Women, Men |
| Lenses Material | Polycarbonate |
| Lenses Color | MULTI |
| Frame Material | Acetate |
| Item Type | set |
| Origin | Mainland China |
| Features | Anti Fog, UV Shield, Waterproof, Plating |
| Package for each goggles | Simple Clear OPP Bag |
| Package includes | Goggles, 3 Nose Bridges |
Instock
There are no reviews yet.