Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.025 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 5 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Main material | Silicone |
| Size | 18.00×16.00mm/0.71×0.63inch |
| Sleeping Ear Plugs | Ear Protection Earplugs |
| Anti-Noise Earplugs | Swimming Ear Plug |
Instock
There are no reviews yet.