Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Frame Color | MULTI |
| Model Number | 990M-C |
| Gender | MEN |
| Lens Width | 8 cm |
| Lens Height | 6 cm |
| Lenses Material | Plastic |
| Lenses Color | MULTI |
| Frame Material | Acetate |
| Brand Name | EnzoDate |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | EYEWEAR |
| Sport Type | swim |
| Strength -RX | 0.0 -1.5 -2.0 -2.5 -3.0 -3.5 -4.0 -4.5 -5.0 -5.5 -6.0 -7.0 |
| Color | Black, Blue, Purple |
| Lenses Attributes | Anti fog, Anti UV, Waterproof, HD |
| Usage | Recommended for Outdoor Water Sports |
| Packages | Come with Hard Case & Ear Plugs |
Instock
There are no reviews yet.