Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.092 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 5 cm |
| Frame Color | MULTI |
| Model Number | Swimming Goggles |
| Gender | Girls |
| Lens Width | 60mm |
| Lens Height | 33mm |
| Lenses Material | Polycarbonate |
| Lenses Color | MULTI |
| Frame Material | Silicone |
| Item Type | EYEWEAR |
| Sport Type | swim |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.