Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Frame Color | MULTI |
| Model Number | 9300F-C |
| Gender | MEN |
| Lens Width | 5 cm |
| Lens Height | 3 cm |
| Lenses Material | Plastic |
| Lenses Color | MULTI |
| Frame Material | Acetate |
| Brand Name | EnzoDate |
| Item Type | EYEWEAR |
| Sport Type | swim |
| Origin | Mainland China |
| Strength -RX | -1.0 -1.5 -2.0 -2.5 -3.0 -4.0 -5.0 -6.0 -7.0 -8.0 or Custom Strength |
| Color | Black, Blue, child-blue, child-pink |
| Lenses Attributes | Anti fog, Anti UV, Waterproof, HD |
| Gasket Size | 66*42mm (black/blue), 63*39mm (child-blue/child-pink) |
Instock
There are no reviews yet.