Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 6 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Frame Color | black |
| Model Number | 900 |
| Gender | MEN |
| Lens Width | 173mm |
| Lens Height | 45mm |
| Lenses Material | Polycarbonate |
| Lenses Color | Clear |
| Frame Material | Silicone |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | EYEWEAR |
| Sport Type | swim |
Instock
There are no reviews yet.