Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Frame Color | MULTI |
| Model Number | 3817 |
| Gender | MEN |
| Lens Width | 4.5 cm |
| Lens Height | 3.5 cm |
| Lenses Material | Plastic |
| Lenses Color | MULTI |
| Frame Material | Acetate |
| Brand Name | COPOZZ |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | EYEWEAR |
| Sport Type | swim |
| Color | Black, White |
| Feature | Anti-fog, UV Protection |
| Swimming goggles swim pro glasses | Men and Women |
| Swimming glasses | Swim goggle adult |
| Lens | Mirror, Transparent |
| Straps | Adjustable Straps |
Instock
There are no reviews yet.