Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.009 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | No |
| Model Number | Swimming Nose Clip |
| Origin | Mainland China |
| Material | Soft Plastic, Stainless Steel |
| Color | Skin color |
| Feature | Ajustable size |
| Size S | 30 x 28 x 18mm/1.18 x 1.1 x 0.71" (L*W*H) |
| Size M | 35 x 30 x 20mm/1.38 x 1.18 x 0.75" (L*W*H) |
| Quantity | 1PC |
| Feature 1 | Durable |
| Feature 2 | No-skid Soft Silicone |
| Feature 3 | Steel Wire |
| Feature 4 | High Quality |
| Feature 5 | Swimming Diving Accessory |
Instock
There are no reviews yet.