Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.075 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 6 cm |
| Frame Color | MULTI |
| Gender | WOMEN |
| Lens Width | 173mm |
| Lens Height | 48mm |
| Lenses Material | Polycarbonate |
| Lenses Color | MULTI |
| Frame Material | Acetate |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | EYEWEAR |
| Sport Type | swim |
| Brand Name | WHALE |
Instock
There are no reviews yet.