Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Camo Burlap |
| Category | Single Tent |
| Bottom Waterproof Index | 1000-1500 mm |
| Outside Tent Waterproof Index | 1000-1500 mm |
| Brand Name | Welead |
| Origin | Mainland China |
| Material | 75D Fabric Cloth |
| Color | Tree Camouflage, Desert Digital, US Woodland, CP Multi |
| Thickness | 75D |
| With Grid | No |
| Size | 1.5M Width |
| Length | Can Be Customized |
| Use In | Outdoor |
| Use for 1 | Camping, Hiking, Hunting |
| Use for 2 | Car Covers |
| Use for 3 | Sun Shelter |
Instock
There are no reviews yet.