Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 27 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 39*25*6cm |
| Temperature Range | 10-30degree |
| Weight | about 0.46KG |
| Material | PEVA |
| Capacity | 2L |
| Origin | Mainland China |
| Product name | Bicycle water bag kit |
| backpack color | Black, Grey, Rose optional |
| Model number | LYX-JLT2029 |
| waterbag capacity | 2 Liters |
| Water bag material | EVA |
| Backpack Material | Nylon cloth |
Instock
There are no reviews yet.