Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 2 cm |
| Weight | 0.6kg |
| Feature | Windproof, Thermal |
| Lining Material | POLYESTER |
| Material Technology | Finetex |
| Outdoor Jacket Type | Softshell |
| Gender | Men & Women |
| Material | POLYESTER |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Sport Type | Camping & hiking |
| Outerwear Type | JACKETS |
| fit | loose couple |
| fly | zipper |
| hooded | no hooded or hooded |
| suitable for the crowd | teenagers |
| applicable age group | adult |
| product category | cotton-padded clothes |
| product code | 2022F061 |
Instock
There are no reviews yet.