Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 12 × 7 cm |
| Model Number | New World Series 7 |
| Handle Material | EVA |
| Damping System | none |
| Stick Tip | Carbon Tungsten Steel |
| Joint Number | 5 |
| Handle | Straight Grip Handle |
| Outdoor Activity | Mountain-climbing |
| Length (cm) | 115-130cm |
| Shaft Material | 2Carbon Fiber+3Aluminum |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Weight | 228.8g/238.1g |
| Wristband | Adjustable |
| Brand | Pioneer |
| Pink short | 31-115cm |
| Blue long | 33-130cm |
Instock
There are no reviews yet.