Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 17 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Weight | about 300g |
| Feature | Quick Dry, waterproof, Windproof |
| Lining Material | Nylon |
| Material Technology | coolmax |
| Outdoor Jacket Type | Windbreaker |
| Gender | Men & Women |
| Material | Nylon |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang, Zhejiang |
| Outerwear Type | JACKETS |
Instock
There are no reviews yet.