Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.318 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 14 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Walking Sticks |
| Handle Material | Plastic, PP |
| Damping System | As pictures shows |
| Stick Tip | Rubber Tip |
| Joint Number | 4 |
| Handle | T-handle |
| Outdoor Activity | Mountain-climbing |
| Length (cm) | 55-110cm |
| Shaft Material | aluminum |
| Origin | Mainland China |
| Material | Aluminium alloy |
| Strap Material | Nylon |
| Color | Blue, Red, White, Black |
| Extension length | 55-110cm |
| Product Use | Foldable Aluminium Alloy Trekking poles |
| Product Features | Ultralight Telescopic Walking Stick |
| Dropshipping | Support |
Instock
There are no reviews yet.