Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Handle Material | Cork |
| Damping System | manual |
| Stick Tip | Carbon Tungsten Steel |
| Joint Number | 4 |
| Handle | Straight Grip Handle |
| Outdoor Activity | HIKE |
| Length (cm) | 116~140cm |
| Shaft Material | Carbon Fiber |
| Origin | Mainland China |
| CN | Anhui |
Instock
There are no reviews yet.