Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 75 × 17 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Handle Material | Plastic |
| Origin | Mainland China |
| CN | Hunan |
| place of origin | Ningbo |
| brand | CY/Super Art |
| item number | 306 |
| Product Category | Hiking poles |
| Model | 306 |
| Main downstream platforms | AliExpress |
| weight | 350-750 |
| material | aluminum alloy |
| size | About 72-94cm |
| Main sales areas | Europe |
| Children only | No |
Instock
There are no reviews yet.