Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 7 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | KDN0001 |
| Handle Material | EVA |
| Damping System | NO |
| Stick Tip | Carbon Tungsten Steel |
| Joint Number | 5 |
| Handle | Straight Grip Handle |
| Outdoor Activity | Mountain-climbing |
| Length (cm) | 110cm/125cm |
| Shaft Material | aluminum |
| Origin | Mainland China |
| CN | Shandong |
| Weight | Short 230g/Long 256g |
| Storage | 29/35cm |
| Outdoor | Mountain-climbing/HIKE |
| Material | 6061 aluminum alloy |
Instock
There are no reviews yet.