Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.68 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 22 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | Yes |
| Model Number | WX02 |
| Release Date | Fall2017 |
| Level Of Practice | Advanced |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Shoe Width | Medium(B, M) |
| Lining Material | Synthetic |
| Insole Material | Latex Foam |
| Upper Material | leather |
| Heel Type | Thin Heels |
| Heel Height | High (3" and up) |
| Dance Shoe Type | Jazz Shoes |
| Decorations | Button |
| Closure Type | Lace-up |
| Outsole Material | soft sole |
| Gender | WOMEN |
| Brand Name | XPAY |
| Origin | Mainland China |
| CN | Sichuan |
| Athletic Shoe Type | Dance Shoes |
| Department Name | Women |
| Occasion | Party |
| Size | 34.35.36.37.38.39.40.41.42.43.44.45.46.47 |
| Sandal Type | GLADIATOR |
| Feature 3 | Women Sandals |
| Feature 4 | Women Shoes |
| Feature 5 | Cross-Strap Sandals |
| Feature 8 | Dancing Shoes |
| Feature 6 | Fashion Sexy Sandals Shoes |
| Feature 1 | Gladiator Sandals |
| Feature 2 | Hight Heels Sandals |
| Heels Height | 10cm, 7cm |
Instock
There are no reviews yet.