Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Plastic |
| Model Number | Mini Buthtub |
| Brand Name | GJCUTE |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 3-6Y, 6-12y |
| Size | app.16*9*7cm |
| Applicable for | 1/6 dollhouse |
Instock
There are no reviews yet.