Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.42 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 15 × 9 cm |
| Upper fixing method | Others (fill in by yourself) |
| Upper coverage | Above the ankle but not to the knee |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | No |
| Level Of Practice | Beginner |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Shoe Width | Medium(B, M) |
| Insole Material | Latex Foam |
| Upper Material | PU |
| Heel Type | Square heel |
| Heel Height | High (3" and up) |
| Dance Shoe Type | Jazz Shoes |
| Outsole Material | RUBBER |
| Gender | WOMEN |
| Brand Name | Hiyixgh |
| Origin | Mainland China |
| CN | Henan |
| Department Name | Women |
| Athletic Shoe Type | Dance Shoes |
Instock
There are no reviews yet.