Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.48 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 24 × 20 cm |
| is_customized | Yes |
| Model Number | 74D-1985-60 |
| Release Date | spring2019 |
| Level Of Practice | Professional |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Shoe Width | Medium(B, M) |
| Lining Material | Synthetic |
| Insole Material | RUBBER |
| Upper Material | Mesh (Air mesh) |
| Heel Type | Flat |
| Heel Height | High (3" and up) |
| Dance Shoe Type | Dance Sneakers |
| Decorations | None |
| Closure Type | Lace-up |
| Outsole Material | RUBBER |
| Gender | WOMEN |
| Brand Name | TangDuoYa |
| Origin | Mainland China |
| CN | Henan |
| Athletic Shoe Type | Dance Shoes |
| Department Name | ADULT |
Instock
There are no reviews yet.