Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 30 × 20 cm |
| is_customized | No |
| Model Number | CZ247 |
| Release Date | spring2019 |
| Level Of Practice | Professional |
| Fit | Fits smaller than usual. Please check this store's sizing info |
| Shoe Width | Medium(B, M) |
| Lining Material | Suede |
| Insole Material | BONDED LEATHER |
| Upper Material | PU |
| Heel Type | Thin Heels |
| Heel Height | High (3" and up) |
| Dance Shoe Type | Ballroom/Latin Shoes |
| Decorations | None |
| Closure Type | SLIP-ON |
| Outsole Material | Cow Spit |
| Gender | WOMEN |
| Brand Name | IDEASKY |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Athletic Shoe Type | Dance Shoes |
| Department Name | Women |
Instock
There are no reviews yet.