Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 17 × 8 cm |
| is_customized | Yes |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Shoe Width | Medium(B, M) |
| Lining Material | Genuine leather |
| Insole Material | BONDED LEATHER |
| Upper Material | Patent Leather |
| Heel Type | Square heel |
| Heel Height | Low (3/4" to 1 1/2") |
| Dance Shoe Type | Tap Shoes |
| Closure Type | Lace-up |
| Outsole Material | RUBBER |
| Gender | WOMEN |
| Brand Name | ruimo |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Athletic Shoe Type | Dance Shoes |
| Department Name | ADULT |
Instock
There are no reviews yet.