Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 10 cm |
| Model Number | Flash Inline Skate Wheels |
| Level Of Practice | Beginner |
| Gender | WOMEN |
| Brand Name | HBDML |
| Origin | Mainland China |
| Athletic Shoe Type | Roller Skates |
| Department Name | ADULT |
| Wheel Number | 4 |
| Color | colorful, white, pink, blue, green, red |
| Package includes | 4 luminous wheels + 4 magnetic cores |
| Specifications | 60mm/62mm/64mm/68mm/70mm/72mm/76mm/80mm/90mm/100mm/110mm/125mm |
Instock
There are no reviews yet.