Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cycling Jersey Pad Style | Domestic Pants Pad |
| Model Number | – |
| Type | Half Finger |
| Feature | Summer breathability |
| Gender | WOMEN |
| Material | COTTON |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangsu |
| Item Type | Half Finger |
| Sport Type | LOOSE FIT |
| Size | 8.66*5.91in/22*15cm |
Instock
There are no reviews yet.