Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cycling Jersey Pad Style | Domestic Pants Pad |
| Model Number | MH519 |
| Type | Half Finger |
| Feature | Washable, Breathable/ Sweat-wicking/ Shockproof |
| Gender | Universal |
| Material | POLYESTER, Microfiber |
| Brand Name | INBIKE |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Gloves & Mittens |
| Sport Type | cycling |
| Product Name | INBIKE Half Finger Cycling Gloves |
| Color | Colorful/ Grey/ Black |
| Size | S/M/L |
| Palm Pad | 5mm Thickened Palm Pad |
| Application | Cycling/ Running/ Climbing/ Fitness |
Instock
There are no reviews yet.