Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Model Number | IM902W |
| Type | Full Finger |
| Feature | Washable |
| Gender | MEN |
| Material | POLYESTER, Nylon, SPANDEX |
| Brand Name | INBIKE |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Gloves & Mittens |
| Sport Type | cycling |
Instock
There are no reviews yet.