Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 8 × 8 cm |
| Craft of Weaving | Non-woven |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cycling Jersey Pad Style | Domestic Pants Pad |
| Type | Half Finger |
| Feature | Anti-static |
| Gender | Universal |
| Material | POLYESTER |
| Brand Name | West Biking |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Gloves & Mittens |
| Sport Type | cycling |
| Hand back fabric: | Butterfly mesh fabric |
| Palm fabric: | Nylon+PU Palm pad:3mm SBR rubber |
Instock
There are no reviews yet.