Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Craft of Weaving | Other |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cycling Jersey Pad Style | Domestic Pants Pad |
| Type | Half Finger |
| Feature | waterproof |
| Gender | Universal |
| Material | Nylon |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Gloves & Mittens |
| Sport Type | cycling |
| Age | Children |
| Size | S/M/L |
| Palm width | 7cm/7.5cm/8cm |
Instock
There are no reviews yet.