Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.022 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 1 cm |
| Craft of Weaving | Non-woven |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cycling Jersey Pad Style | Domestic Pants Pad |
| Model Number | 17cm Gloves |
| Type | Full Finger |
| Feature | Anti-static |
| Gender | WOMEN |
| Material | POLYESTER, SPANDEX |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Gloves & Mittens |
| Sport Type | cycling |
| Winter gloves | Winter gloves man |
| Thermal gloves | motorcycle gloves |
| Women's gloves | Winter gloves for men |
| thermal gloves woman | Womens leather gloves |
| Unisex | Suitable for Spring and Autumn |
| Solid color design | High elasticity fabric |
| Etiquette specific | Sunscreen protection |
| Performance Display | Divisional design |
| Fashionable and versatile | Comfortable fit |
| Lightweight and breathable | Elegant Etiquette Style |
| All day sun protection | Flexible division of actions |
Instock
There are no reviews yet.